У переддень Нового року швидка застрягла на узбіччі

У переддень Нового року швидка застрягла на узбіччі
  • Рятівники буксирували автомобіль швидкої допомоги

Вчора за п’ять хвилин до одинадцятої на пункт зв'язку Кам’янець-Подільської пожежно-рятувальної частини номер 5 надійшло повідомлення від чергового міської швидкої допомоги.

Працівник медичного закладу просив по допомогу у буксируванні автомобіля швидкої допомоги, про це повідомляє прес-служба Кам'янець-Подільської "служби 101".

Автомобіль знаходився за адресою провулок Заводський 2б. 
По прибуттю на місце події особовим складом відділення загін рятувальників провів буксирування автомобіля швидкої допомоги з узбіччя, де він застряг.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up