У школах Кам’янця пролунав останній дзвоник (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У школах Кам’янця пролунав останній дзвоник (ФОТОРЕПОРТАЖ)
  • Для випускників кам’янецьких шкіл сьогодні, 25 травня, продзвенів останній дзвоник.

В останню п'ятницю весни, 25 травня, в українських школах відбулося свято Останнього шкільного дзвоника. Для молодших школярів – це старт канікул, а для випускників – підготовка до вступу у вищий навчальний заклад. У школах Кам'янця-Подільського теж відбулася урочиста «лінійка».

У Кам’янець-Подільській ЗОШ № 16 пройшов 40-вий останній дзвоник.

На святі першокласники підготували танцювальні номери та висловили побажання випускникам.

Старшокласники станцювали традиційний вальс.

Наприкінці свята абітурієнти випустили у небо повітряні кульки.

Цього року у Кам’янці – більше півтори тисячі випускників: 947 дев’ятикласників і 627 одинадцятикласників, повідомляє сайт міської ради. Попереду у них – державна підсумкова атестація, зовнішнє незалежне оцінювання та вибір професії.

Автор фото і тексту - Діана Ляшук.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up