У скільки обійдеться новорічний стіл кам’янчанам?

У скільки обійдеться новорічний стіл кам’янчанам?
У матеріалі використані фото з мережі Інтернет
  • Останній тиждень перед Новим роком проходить у особливих клопотах, адже потрібно подбати про святковий стіл.
  • Журналісти “20 хвилин” вирішили підрахувати, у скільки приблизно обійдеться містянам традиційне меню на свято.

 

До Нового року залишилися лічені дні. Господині якраз продумують страви на святкування та вирушають за покупками. Разом із жителями Кам’янця вирушили у рейд по маркетам міста і журналісти “20 хвилин”, щоб дізнатися, скільки потрібно потратити грошей на стандартне святкове меню.

До новорічного столу ми обрали традиційний набір, який складається із м’ясних страв - це курячі стегенця за кілограм яких потрібно віддати від 66 гривень 49 копійок та свинячий медальон для запікання, вартість якого 145 гривень 55 копійок.

Традиційними стравами на новорічному столі вважаються салати “Олів’є” та “Оселедець під шубою”. Перший салат обійдеться у 134 гривні 8 копійок, а за другий доведеться викласти 50 гривень 70 копійок.

Свіжі огірки для нарізки вартуватимуть від 55 гривень 95 копійок за кілограм, а помідори - 60 гривень 99 копійок.

Напої на новорічному столі можна приблизно оцінити у таку вартість: мінеральна вода - 10 гривень 30 копійок за півтора літри, солодка - 20 гривень 50 копійок. Шампанське у магазинах Кам’янця коштує від 79 гривень, а горілка - близько 110, це за літрові пляшки.

Солодощі заберуть частку виділених грошей на новорічний стіл: банани коштують від 30 гривень за кілограм, мандарини - 31 гривню. На десерт у вигляді торту “Київський” доведеться витратити 176 гривень 40 копійок.

Отож загалом бюджетний новорічний стіл для жителів Кам’янця-Подільського обійдеться близько у 970 гривні 96 копійок.

 

Коментарі
keyboard_arrow_up