У Старому замку Кам’янця у середньовічному вбранні стріляли лучники (ФОТО)

У Старому замку Кам’янця у середньовічному вбранні стріляли лучники (ФОТО)
Фото із сайту міської ради
  • У Кам’янці відбувся традиційний турнір із лучного спорту.

У Кам’янці-Подільському з 30 червня по 1 липня проводився міжнародний турнір традиційної стрільби з лука «Кам’яна стріла». Найкращі спортсмени із України та їхні побратими з сусідніх держав змагалися у різних видах стрільби та номінаціях. Глядачі також могли побачити видовищні тренування лучників, йдеться на сайті міської ради.

«Кам’яна стріла» - це традиційний захід для Кам’янця-Подільського, який збирає на початку липня спортсменів із усього світу.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО) Як пройшов тижневий проект "#мамусіПірует_займаємосяРазом" (ФОТО)
Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Волонтери Кам'янця поділилися першими результатами прибирання лісу (ФОТО) Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан Кам'янець в Instagram: яскраві фото кам'янчан TORBAN, дерево й мистецтво: у Кам’янці відкрили фестиваль “Поділля Woodcraft” TORBAN, дерево й мистецтво: у Кам’янці відкрили фестиваль “Поділля Woodcraft”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up