У Старому замку Кам’янця у середньовічному вбранні стріляли лучники (ФОТО)

У Старому замку Кам’янця у середньовічному вбранні стріляли лучники (ФОТО)
Фото із сайту міської ради
  • У Кам’янці відбувся традиційний турнір із лучного спорту.

У Кам’янці-Подільському з 30 червня по 1 липня проводився міжнародний турнір традиційної стрільби з лука «Кам’яна стріла». Найкращі спортсмени із України та їхні побратими з сусідніх держав змагалися у різних видах стрільби та номінаціях. Глядачі також могли побачити видовищні тренування лучників, йдеться на сайті міської ради.

«Кам’яна стріла» - це традиційний захід для Кам’янця-Подільського, який збирає на початку липня спортсменів із усього світу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up