Учасникам молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА" передали Вифлеємський вогонь

Учасникам молодіжного патріотично-правового руху  "ХОМА" передали Вифлеємський вогонь
  • Вчора маленькі скаути традиційно передали символічний благодійний вогонь 

Вчора, 24 грудня 2018 року, скаутська організація "Пласт" Кам'янець-Подільської  станиці передала Вифлеємський Вогонь Миру представникам Кам’янець-Подільського осередку молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» у міському відділі.

Вифлеємський вогонь миру - це важливий Різдвяний символ і пластуни вже 20 років поширюють його в школи, церкви, державні установи, громадські організації і на Донбас, на передову, щоб він символічно зігрівав наших воїнів.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло - це символ тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up