Учасникам молодіжного патріотично-правового руху "ХОМА" передали Вифлеємський вогонь

Учасникам молодіжного патріотично-правового руху  "ХОМА" передали Вифлеємський вогонь
  • Вчора маленькі скаути традиційно передали символічний благодійний вогонь 

Вчора, 24 грудня 2018 року, скаутська організація "Пласт" Кам'янець-Подільської  станиці передала Вифлеємський Вогонь Миру представникам Кам’янець-Подільського осередку молодіжного патріотично-правового руху «ХОМА» у міському відділі.

Вифлеємський вогонь миру - це важливий Різдвяний символ і пластуни вже 20 років поширюють його в школи, церкви, державні установи, громадські організації і на Донбас, на передову, щоб він символічно зігрівав наших воїнів.

У скаутському поясненні – палаючий вогник символізує очікування в період посту, повну жертовність. Світло - це символ тепла, миру та злагоди, а також душевного спокою, любові до людей і до світу.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Дебютний кінофест, кам’янчанин на “Караоке на Майдані”, перша мобільна станція в Україні. Якими подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці Дебютний кінофест, кам’янчанин на “Караоке на Майдані”, перша мобільна станція в Україні. Якими подіями запам’ятався тиждень у Кам’янці
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up