Учитель з Кам'янця Наталія Рудніцька стала фіналістом світової премії

Учитель з Кам'янця Наталія Рудніцька стала фіналістом світової премії
  • «Global Teacher Prize Ukraine» назвали імена ТОП-50 найкращих вчителів України. Серед них і жителька Кам'янця.

Щорічна премія «Global Teacher Prize» присуджується педагогам, які не тільки демонструють високі професійні досягнення у навчанні своєму предмету, а й загалом утверджують професію учителя як одну з найпрестижніших у світі, яка впливає на формування майбутнього людської спільноти. В Україні цю щорічну премію присуджують вдруге.
Цьогоріч уже відібрали 50 педагогів з усієї України, яких вважають достойними цієї премії. Серед них - учителька української мови і зарубіжної літератури Кам’янець-Подільської ЗОШ №17 Наталія Рудніцька.
Із півсотні фіналістів ще мають обрати десятку найкращих, імена яких фундатори національної премії Global Teacher Prize Ukraine обіцяють оголосити в останній день літа, 31 серпня. Про це повідомляєсайт міської ради.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки У Кам’янці-Подільському можуть збудувати три біогазові установки
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up