Учитель з Кам'янця Наталія Рудніцька стала фіналістом світової премії

Учитель з Кам'янця Наталія Рудніцька стала фіналістом світової премії
  • «Global Teacher Prize Ukraine» назвали імена ТОП-50 найкращих вчителів України. Серед них і жителька Кам'янця.

Щорічна премія «Global Teacher Prize» присуджується педагогам, які не тільки демонструють високі професійні досягнення у навчанні своєму предмету, а й загалом утверджують професію учителя як одну з найпрестижніших у світі, яка впливає на формування майбутнього людської спільноти. В Україні цю щорічну премію присуджують вдруге.
Цьогоріч уже відібрали 50 педагогів з усієї України, яких вважають достойними цієї премії. Серед них - учителька української мови і зарубіжної літератури Кам’янець-Подільської ЗОШ №17 Наталія Рудніцька.
Із півсотні фіналістів ще мають обрати десятку найкращих, імена яких фундатори національної премії Global Teacher Prize Ukraine обіцяють оголосити в останній день літа, 31 серпня. Про це повідомляєсайт міської ради.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up