Учителька із Кам`янця у фіналі конкурсу за звання найкращого педагога України

Учителька із Кам`янця у фіналі конкурсу за звання найкращого педагога України
  • У ТОП-10 найкращих учителів України потрапила педагог із Кам`янця Наталія Рудніцька.

В Україні проходить конкурс "Global Teacher Prize Ukraine" за звання найкращого вчителя країни. Із майже 2 000 кандидатів у фінал вийшло 10. Переможець, ім`я якого стане відомим 7 жовтня, отримає 250 000 гривень. Також кандидат представлятиме Україну на Global Education and Skills Forum 2019 у Дубай, де назвуть ім'я кращого вчителя у світі.

Наразі триває онлайн голосування за педагога, який отримає приз глядацьких симпатій. У ТОП-10 найкращих вчителів потрапила Наталія Рудніцька - вчителька зарубіжної літератури та української мови в Кам'янець-Подільській загальноосвітній школі №17. Її педагогічний стаж склав 19 років, повідомляє видання vsim.ua.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up