Учнівське самоврядування Кам’янеччини провело зібрання

Учнівське самоврядування Кам’янеччини провело зібрання
Фото прес-служби міськради
  • Лідери та координатори учнівського самоврядування регіону спілкувалися на тему «Творимо себе – творимо Україну! Національна самоідентифікація особистості учня через діяльність дитячо-юнацьких об’єднань»

Сьогодні, 27 березня, у сесійній залі міськради лідери та координатори учнівського самоврядування регіону спілкувалися на тему «Творимо себе – творимо Україну! Національна самоідентифікація особистості учня через діяльність дитячо-юнацьких об’єднань».

На регіональний збір з’їхалися представники учнівського самоврядування Кам’янець-Подільського району, а також з Гуменецької, Дунаєвецької, Колибаївської, Маківської, Новоушицької, Слобідсько-Кульчієвецької та Чемеровецької громад.

Про кам’янецьке самоврядування учнів розповіла голова міської ради старшокласників Інна Потапова.

"Школярі не лише беруть активну участь в багатьох міських заходах, але й стають учасниками міжнародних програм, конференцій, проектів, також є ініціаторами флешмобів, організаторами просвітницької роботи серед населення.", йдеться у повідомленні прес-служби мерії. 

Своїм патріотичним виступом присутніх потішили й найменші школярі — дитяче об’єднання юних кам’янчан «Перлина Поділля».

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up