Встань із дивану - зроби щось: Кам’янець долучився до Всеукраїнської акції

  • Представники Всеукраїнської ініціативи  “Активна громада” 23 серпня у Кам’янці організували акцію в підтримку Всеукраїнського флешмобу - «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність».
  • Посеред Європлощі активісти поставили імпровізований диван і пропонували перехожим посидіти із Нехочухою, а потім - прийняти рішення: долучитися до компанії Нехочухи, чи спробувати щось змінювати.
Встань із дивану - зроби щось: Кам’янець долучився до Всеукраїнської акції

Байдужість до змін - причина деградації суспільства. Саме для того, аби продемонструвати, що кожного разу, відкладаючи справи на завтра, ми ризикуємо перетворитися на Нехочуху - образ “диванного експерта”, людину, котра нічого не прагне змінювати насправді, прикриваючись виправданнями, що зробить усе завтра.

До Дня Прапора України 23 серпня представники ВІ “Активна громада” провели Всеукраїнську акцію «Диванна НЕ/залежаність – українська НЕ/залежність». Суть заходу полягала у тому, що перехожим пропонували сісти на “Диван Незалежності” із Нехочухою. Потім кам’янчанин робив вибір: чи так і сидітиме далі із Нехочухою й нічого не робитиме, чи все ж йому кортить щось змінити.

Таку акцію проводили у багатьох українських містах - Сумах, Кропивницькому, Києві, Ужгороді, Луцьку.

Впродовж 2х годин до інтерактиву долучилися 50 кам’янчан.

Мета акції - показати громадянам, що вони можуть приймати такі рішення, котрі вплинуть на життя міста загалом. Мету підкріпили практичним результатом - активісти збирали підписи кам’янчан, котрі приєднуються до колективного звернення, що адресоване мерові Кам’янця. Наразі створено два звернення - про встановлення громадської вбиральні у центрі міста та про створення робочої групи, котра напрацювала б план щодо припинення засмічення території міста.

 

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up