Вантажівка пошкодила міст на селищі Цемзаводу (ФОТО)

Вантажівка пошкодила міст на селищі Цемзаводу (ФОТО)
  • Дорожньо-транспортна пригода сталася сьогодні ввечері, вантажівка при в’їзді до Кам’янця пошкодила моста
  • Через аварію рух залізничного і автомобільного транспорту поблизу нашого міста призупинено

Як повідомляє онлайн-газета Вечірній Кам'янець, кілька хвилин тому, вантажівка, яка рухалася до Кам`янця-Подільського пошкодила залізничний міст.
Перед в’їздом до міста у фури самовільно спрацював вантажний відсік, який зачепившись за залізничний міст пошкодив огородження і електричну систему.

Внаслідок знеструмлення, рух залізничного транспорту на вказаній ділянці є неможливим й був тимчасово призупинений.

Наразі спеціалісти визначають ступінь пошкодження конструкції мосту. Залізничники вже розпочали роботи по ліквідації наслідків зіткнення. Окрім цього, обмежили рух транспорту під самим мостом, оскільки існує загроза подальшої руйнації мосту.

Оновлено

Як повідомляє залізничний вокзал - рух потягів відновили

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up