Вдруге у рейтингу українських вишів КПНУ посідає 100 місце

Вдруге у рейтингу українських вишів КПНУ посідає 100 місце
Фото з мережі Інетрнет
  • У консолідованому рейтингу вишів України 2017 року Кам’янець – Подільський посів 100 місце.
  • З минулого року місце кам’янецького вишу в рейтингу не змінилося.

Як і минулого року, цьогоріч КПНУ ім. І. Огієнка міцно тримає 100 позицію. У рейтингу «ТОП-200 Україна»  – також 100-те місце, тоді як в минулому році було на дві сходинки вище – 98-ме.

Ресурси «Вебометрикс» та «Scopus», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів, присудили КПНУ ім. І. Огієнка  99 та 122 балів відповідно, де в підсумках виш набрав 321 бал ( для порівняння: 2016 році: «Вебометрикс» - 110 балів, а «Scopus» -  117). Тоді як лідер – КНУ ім. Шевченка – 1 бал. Про це йдеться на інформаційному освітньому ресурсі «Освіта.ua».

У рейтингах вишів Хмельниччини, КПНУ ім. Огієнка, як і торік, займає 2-гу сходинку після Хмельницького національного університету.

У першу п’ятірку вишів 2017 року ввійшли:

  1. Київський національний університет імені Тараса Шевченка,
  2. НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»,
  3. Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна,
  4. Львівський національний університет імені Івана Франка,
  5.  Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут».
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан Статистика травматизму: минулого тижня травмувалися понад 160 кам’янчан
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up