Відеосюжет Андрія Зайця визнали кращим серед журналістських робіт

Відеосюжет Андрія Зайця визнали кращим серед журналістських робіт
  • Сьогодні в Хмельницькому до Дня місцевого самоврядування режисер отримав Диплом переможця обласного конкурсу журналістських робіт.

Журналісти різних областей подавали матеріали на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади і кращих практик територіальних громад Хмельниччини.

До участі приймали онлайн-публікації, статті (в друкованому ЗМІ), радіоматеріали і відеоматеріали. Кам’янець-Подільський режисер Андрій Заєць переміг у номінації «Краща телепрограма, сюжет», ПрАТ "Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія" за матеріал "#Ініціатива – Реформа Децентралізації в Україні | Кам’янець-Подільський".

Сьогодні в Хмельницькому до Дня місцевого самоврядування Андрія нагородили Дипломом переможця обласного конкурсу журналістських робіт. За свою роботу режисер виграв 10 тисяч гривень.

2
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 подій тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up