Відеосюжет Андрія Зайця визнали кращим серед журналістських робіт

Відеосюжет Андрія Зайця визнали кращим серед журналістських робіт
  • Сьогодні в Хмельницькому до Дня місцевого самоврядування режисер отримав Диплом переможця обласного конкурсу журналістських робіт.

Журналісти різних областей подавали матеріали на краще висвітлення тематики реформи місцевого самоврядування, децентралізації влади і кращих практик територіальних громад Хмельниччини.

До участі приймали онлайн-публікації, статті (в друкованому ЗМІ), радіоматеріали і відеоматеріали. Кам’янець-Подільський режисер Андрій Заєць переміг у номінації «Краща телепрограма, сюжет», ПрАТ "Кам’янець-Подільська телерадіокомпанія" за матеріал "#Ініціатива – Реформа Децентралізації в Україні | Кам’янець-Подільський".

Сьогодні в Хмельницькому до Дня місцевого самоврядування Андрія нагородили Дипломом переможця обласного конкурсу журналістських робіт. За свою роботу режисер виграв 10 тисяч гривень.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up