Військовслужбовцям, які їхали до Кам`янця три дні, ледь не довелося заночувати на вокзалі

  • 8 жовтня до Кам`янця-Подільського прибула 72 військовослужбовця 93 окремої механізованої бригади.
  • Військовослужбовцям довелося з 12 до 4 ночі перебувати на кам`янецькому вокзалі.
  • Обставини справи дізнавалися журналісти “20 хвилин”.

 

Військовслужбовцям, які їхали до Кам`янця три дні, ледь не довелося заночувати на вокзалі
Фото із мережі Фейсбук

Інформація про те, як “красиво і тепло” 72 військовослужбовців зустрів Кам`янець-Подільський з`явилася на сторінці одного із саперів бригади, що прибула 8 жовтня до міста для проведення навчання. У повідомлені йшлося про те, що після трьохденного шляху до Кам`янця чоловікам довелося прийняти рішення заночувати на вокзалі міста, адже “по приезду в город оказалось, что нас никто не ждёт”.

Пост викликав жваве обговорення у мережі Фейсбук.

Як розповів сапер журналістам “20 хвилин”, дорога у Кам`янець-Подільський була досить важкою і тривалою. Спочатку військовослужбовців, а це більше 1 000 чоловік направили у Дніпро, де провели загальні збори. Звідти вони 12 годин їхали до смт. Черкаське, а тоді - у Новомосковськ. Через день саперів відібрали та направили у Хмельницький, де їм довелося зачекати на вокзалі ще близько 12 годин, на це військовослужбовці ніяких скарг не мають. До Кам`янця-Подільського вони прибули о 12:15 ночі.

“Перед нами виникло питання, куди відправитися, адже машини по нас не приїхали, - розповідає сапер Олег Дембіцький. - Хоча в обід керівництво узгоджувало питання нашого приїзду. Старший офіцер зателефонував у військову частину, де йому сказали, що нічим не можуть нам допомогти, адже у них немає людей, щоб нас забрати. Запропонували добиратися пішки. Але після довгої дороги люди були надто втомлені, до того ж у кожного з нас було по три-чотири сумки із військовим спорядженням та їжею. Нас зібрали командири груп і сказали, що, напевно, доведеться ночувати на вокзалі, бо люди зараз нікуди не підуть.”

Ситуація змінилася близько третьої ранку, розповідає військовослужбовець:

“Все це вирішувалося до третьої години, поки не прибув необладнаний КамАЗ, нам запропонували погрузити у нього свої речі. Люди відмовилися це робити, адже сумки не були підписані, а кожен із військовослужбовців відповідальний за власну високовартісну форму, і якби її хтось втратив, то йому довелося б заплатити з власної кишені велику суму. Ми сказали, що краще перебудемо до ранку на вокзалі і вирішили там заночувати. Ми полягали спати. Проте у четвертій годині питання врешті було вирішене. Керівництво забрало нас у казарми, зараз до нас ставляться добре.”

 

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up