Як кам’янчани створювали оригінальний мультфільм із пластиліну (ФОТО)

Як кам’янчани створювали оригінальний мультфільм із пластиліну (ФОТО)
  • Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для кам’янчан під назвою  “Як загубити себе”.

Мультиплікація - це щось таке, що нагадує дитинство, гру та радість. Сьогодні відчути усе це змогли учасники талановитого майстер-класу від Тетяни Ясінчук - авторки мультфільмів із пластиліну.

Мультиплікаторка поділилася власними творами, серед них анімація, яка отримала гран-прі на фестивалі “Кіномедіа”, кліп на пісню “Теплий дощ”, короткометражка “Звірі”, а також розповіла про ті роботи, на які намагається рівнятися.

Опісля усі бажаючі взяли участь у створенні мультиплікації про “важливість” вищої освіти. За сюжетом герой, який працює в “McDonald's”, йде навчатися до університету, але після здобуття вищої освіти, знову повертається за касу. Учасники майстер-класу власноруч зліпили героїв та декорації, а Тетяна Ясінчук показала, як власне здійснюється зйомка анімації. Наразі мультфільм знаходиться на стадії монтування, потім його можна буде переглянути на каналі Тані у мережі YouTube.

Коментарі
keyboard_arrow_up