Як Кам’янець відривався під «Бумбокс» (ФОТО)

Як Кам’янець відривався під «Бумбокс» (ФОТО)
Автор фото - Сергій Швець
  • У Кам’янці пройшов концерт гурту «Бумбокс» на підтримку нового альбому «Голий король», реліз якого відбувся 22 серпня 2017 року. 

Гурт «Бумбокс» востаннє виступав у Кам’янці ще три роки назад, і ось вчора, 14 квітня, музиканти знову дали концерт у старовинному місті на підтримку міні-альбому «Голий король». Розпочав свій виступ Андрій Хливнюк із однойменної пісні – пісні-діалогу з рідною країною. Наступною була композиція «Сталеві квіти», яка, як розповідав музикант раніше, присвячені волонтерам та небайдужим громадянам.

З перших хвилин виступу прихильники творчості гурту розпочали танцювати під нові хіти гурту.

На двогодинному концерті, повного від драйвових до меланхолійних живих емоцій, можна було також почути пісні, що вже дійсно стали легендарними – знамениті «Вахтёрам», «Та что», «Квіти в волоссі». Їх слухачі співали разом з гуртом стоячи.

Після концерту гурт виконав на біс композицію «Людина» та кавер на пісню Скрябіна «Спи собі сама».

Кам’янець одне із останніх міст, яке відвідав гурт у рамках туру «Голий король». 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи “RespublicaFEST” триває. Як Кам’янець відривався у другий день фесту “RespublicaFEST” триває. Як Кам’янець відривався у другий день фесту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up