Як ліквідовують наслідки екологічної катастрофи у Кам’янці

Як ліквідовують наслідки екологічної катастрофи у Кам’янці
  • Наразі, працівники комунальної служби відкачали понад півтора куба дизпалива

Відучора біля басейну з дизпаливом працівники комунальної служби почали роботи з ліквідації екологічної катастрофи.

Нагадаємо, що з ємкості уже викачали півтора куба дизпалива.

Наразі, як повідомляє електронна газета «Вечірній Кам’янець», комунальники ще відкачали декілька цистерн із забрудненою водою. Хоча дизпаливо і надалі стікає до ємкості. Працівники комунальної служби припускають, що до повної ліквідації загрози очікувати ще не один тиждень.

"Напевно чиновники не розуміють масштабу екологічної катастрофи  яка може очікувати на Подільський регіон, якщо вони не зможуть ліквідувати загрозу до настання відлиги", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up