Як ліквідовують наслідки екологічної катастрофи у Кам’янці
- Наразі, працівники комунальної служби відкачали понад півтора куба дизпалива
Відучора біля басейну з дизпаливом працівники комунальної служби почали роботи з ліквідації екологічної катастрофи.
Нагадаємо, що з ємкості уже викачали півтора куба дизпалива.

"Напевно чиновники не розуміють масштабу екологічної катастрофи яка може очікувати на Подільський регіон, якщо вони не зможуть ліквідувати загрозу до настання відлиги", йдеться у повідомленні.