Як просувається ремонт заїзду до приймальні міської лікарні Кам'янця?

Як просувається ремонт заїзду до приймальні міської лікарні Кам'янця?
Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича
  • Розповів про виконання ремонтних робіт міський голова Кам'янця на своїй сторінці у мережі Facebook

Сьогодні міський голова Кам'янця написав пост у мережі Facebook про просування ремонтних робіт заїзду міської лікарні.

«Приймальне відділення міської лікарні скоро матиме новий заїзд — по вулиці Лесі Українки тривають роботи з будівництва паркану. Стара огорожа вже знесена, а в’їзд у двір лікарні вимощений плиткою. І головне у цьому – не просто оновлення території медичного закладу, а можливість автомобілям екстреної скоротити шлях до відділення», йдеться у повідомленні міського голови у мережі Facebook.

Фото зі сторінки Михайла Сімашкевича

 

2
1
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up