Як просувається ремонт заїзду до приймальні міської лікарні Кам'янця?
- Розповів про виконання ремонтних робіт міський голова Кам'янця на своїй сторінці у мережі Facebook
Сьогодні міський голова Кам'янця написав пост у мережі Facebook про просування ремонтних робіт заїзду міської лікарні.
«Приймальне відділення міської лікарні скоро матиме новий заїзд — по вулиці Лесі Українки тривають роботи з будівництва паркану. Стара огорожа вже знесена, а в’їзд у двір лікарні вимощений плиткою. І головне у цьому – не просто оновлення території медичного закладу, а можливість автомобілям екстреної скоротити шлях до відділення», йдеться у повідомленні міського голови у мережі Facebook.
