Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)

Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Фото прес-служби коледжу
  • Студенти податкового коледжу не лише виступили із виставою про походження свята, а й відірвалися на дискотеці

Студенти і студентки групи ПКП-32 податкового коледжу на день закоханих підготували п'ятихвилинну інсценізацію про те як зародилося свято. Пропонуємо і вам ознайомитися із фрагментами вистави. Викладачі і самі ж студенти залишилися під позитивними враженнями.

Після вистави освітяни випили кави і перекусили тістечком у кафе Love story", що біля скверу "Лебедине озеро", а студенти ввечері відправилися танцювати у нічний клуб "СІТІ".

5
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Фестивалимо із вереснем. Що цікавого заплановано у Кам’янці? Фестивалимо із вереснем. Що цікавого заплановано у Кам’янці?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up