Як юні податківці святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)

Як юні податківці  святкували день закоханих (ФОТО+ВІДЕО)
Фото прес-служби коледжу
  • Студенти податкового коледжу не лише виступили із виставою про походження свята, а й відірвалися на дискотеці

Студенти і студентки групи ПКП-32 податкового коледжу на день закоханих підготували п'ятихвилинну інсценізацію про те як зародилося свято. Пропонуємо і вам ознайомитися із фрагментами вистави. Викладачі і самі ж студенти залишилися під позитивними враженнями.

Після вистави освітяни випили кави і перекусили тістечком у кафе Love story", що біля скверу "Лебедине озеро", а студенти ввечері відправилися танцювати у нічний клуб "СІТІ".

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up