Які служби займаються бездомними тваринами у Кам’янці?

  • Проблема бездомних тварин не вирішена для багатьох міст України.
  • Собаки та коти неконтрольовано пересуваються вулицями і Кам’янця, хто ж відповідальний за них у місті, дізнавалися журналісти «20 хвилин».
Які служби займаються бездомними тваринами у Кам’янці?
Фото з мережі Інтернет

Узимку проблема бездомних тварин стає особливо актуальною – температура знижується, а тому бездомні коти та собаки потрапляють у безвихідь – важче здобути їжу і збільшується вірогідність загинути від холоду. Контроль за чисельністю бездомних тварин здійснюють комунальні служби. Вони також відповідальні за їхню стерилізацію. Іноді виникають проблеми, пов’язані із тим, що тварини ведуть себе агресивно, тоді відповідальними за такі правопорушення є поліція, яку і потрібно викликати у критичній ситуації.

На жаль, у Кам’янці немає притулку для тварин, який би забезпечував місце проживання бездомних котів та собак. У 2013 році на просторах Інтернету обговорювали «Програму охорони тваринного світу та регулювання чисельності безпритульних тварин на 2014-2020 роки». Вона передбачала створення притулку для тварин у місті, проте наразі про неї нічого не відомо.

Жителі Кам’янця самостійно намагаються вирішувати проблему бездомних тварин. Наприклад, у мережі Faceboоk створена спеціальна група «Душа бродяги», у ній можна розміщувати інформацію про те, що бездомні тварини шукають свого власника.

Коментарі

У Кам’янці змінюватимуть рух транспорту у зв’язку з початком ремонтних робіт по вулиці Північній.

Археологи, які працюють на території Старої фортеці, повідомили про нові знахідки.

Що в Кам’янці відбулося упродовж минулого тижня – читайте у традиційному огляді новин від «20 хвилин».

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначають День молоді. Що цікавого підготували у Кам’янці до свята – знають...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up