Які заходи відбудуться у Кам'янці до дня українського добровольця?

Які заходи відбудуться у Кам'янці до дня українського добровольця?
  • Цей день — привід згадати подвиг бійців, які ризикуючи власним життям, стояли стіною за Україну, повідомляє міський голова

14 березня у Кам’янці планують провести кілька заходів до дня українського добровольця. Міський голова повідомив план заходів на своїй сторінці у мережі Facebook:

  • 11.00 — відбудеться панахида за загиблими на центральному кладовищі
  • упродовж дня — інформаційно-просвітницькі заходи на об'єктах музею-заповідника "Немає більшої сили, ніж стійкість духу добровольця"
  • 14.30 — годину історії "Взірці патріотизму" в центральній бібліотеці імені Костя Солухи

"Приєднуйтеся, беріть участь! Цей день — привід згадати подвиг бійців, які ризикуючи власним життям, стояли стіною за Україну!", йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up