Яким буде цьогорічний міжнародний фестиваль незалежного кіно «Бруківка» у Кам’янці?

  • З 22 по 24 червня в Кам’янці-Подільському відбудеться вже другий, але цього разу Міжнародний кінофестиваль “БРУКІВКА”.
  • На глядачів чекають покази кращих короткометражних фільмів з України і 120 країн світу, які обрані з-понад 3000 конкурсних фільмів, майстер-класи та лекції від відомих українських режисерів, акторів, продюсерів, сценаристів.
Яким буде цьогорічний міжнародний фестиваль незалежного кіно «Бруківка» у Кам’янці?
Переможці минулого кінофестивалю

Кінофестиваль «БРУКІВКА» – перший Кам’янець-Подільський фестиваль сучасного українського кіно, який створений підтримати таланти молодих режисерів аматорів та професіоналів. Упродовж кінофестивалю відбуваються зустрічі з відомими діячами у сфері кінематографу: акторами, режисерами, дизайнерами по костюмам, постановниками трюків та бойових сцен, сценаристами, організаторами різних кіно-івентів, разом із ними проводяться майстер-класи та спілкування у форматі «Живої бібліотеки». Про цей йдеться на офіційному сайті фестивалю.

Цьогоріч «Бруківка» розташовуватиметься на декількох локаціях:

  • на арт-майданчику відбудуться художні та фото-виставки, автограф-сесії, перфоманси;
  • кінозал – показ робіт конкурсної та позаконкурсної програми, прем’єри відомих режисерів України та запрошених гостей із закордону;
  • зала для майстер-класів.

Серед гостей фестивалю: режисер першого українського фентезі “Сторожова Застава”, режисер фільмів “КРУТИ 1918” та “Правило Бою” Олексій Шапарєв, відомий художний та продюсер фільмів “Червоний”, “ТойХтоПройшовКрізьВогонь” Володимир Філліпов, режисер фільму “Коли падають дерева” Марися Нікітюк, Катерина Мізіна та відомий ютуб блогер-оглядач Тайлер Андерсон.

З детальною програмою заходу, можна ознайомитися тут.

Більше про фестиваль читайте на сайті BRUKIVKA International Short Film Festival.

Коментарі

Приміщення дитячої поліклініки у Кам’янці планують перевезти на вулицю Огієнка,20.

У Кам’янці змінюватимуть рух транспорту у зв’язку з початком ремонтних робіт по вулиці Північній.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up