Який громадський проект підтримали кам’янчани?

Який громадський проект підтримали кам’янчани?
Фото Петра Ігнатьєва
  • Кам’янчани проголосували за три кращі проекти, які реалізують наступного року за кошти Громадського бюджету

Кам’янчани проголосували за три кращі проекти, які реалізують наступного року за кошти Громадського бюджету. На перший проект витратять не менше одного мільйона гривень.

З 14 по 30 листопада майже чотири тисячі містян взяли участь у голосуванні за кращий громадський проект. На конкурсі громадські активісти представили шість проектів, серед них отримали перемогу:

  • "Європейське містечко" (поряд із Загально-освітньою школою №11) – 1580 голосів.
  • "Облаштування майданчика для ВМХ та скейт стилів катання" (в парку Героїв Євромайдану) для скейтерів і любителів спортивних велосипедів – 1482 голоси.
  • "Придбання та встановлення дитячого ігрового комплексу та благоустрій прилеглої території в дворі житлового будинку по вулиці Гагаріна, 13" – 347 голосів.

Міський голова зазначив, що «бере під особистий контроль реалізацію проекту, який зайняв друге місце. Оскільки ідея – дороговартісна, а її втілення має бути сучасним, надійним та безпечним», повідомила прес-служба міської ради Кам’янця.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО) Надзвичайники гасили авто на вулиці Князів Коріатовичів (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up