За місяць - 65 малюків: скільки хлопчиків і дівчаток народилося у Кам'янці

За місяць - 65 малюків: скільки хлопчиків і дівчаток народилося у Кам'янці
  • Про те скільки немовлят народилося і які найпопулярніші імена читайте у матеріалі

За повідомленням Кам'янець-Подільського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, упродовж березня у Кам'янці-Подільському народилося – 33 хлопчики та 32 дівчинки.

Молоді батьки найчастіше називали новонароджених іменами — Максим, Дмитро, Матвій, Ілля, Володимир, Тимофій. А дівчаток іменами — Єва, Вероніка, Анна, Софія.

Траплялися і рідковживані імена — Лука, Захар, Владлен, Лук’ян, Натан, Захарій, Міа, Аміна, Варвара, Ніка, Божена, Домініка.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up