За півроку у Кам’янці народилося майже 500 малюків

За півроку у Кам’янці народилося майже 500 малюків
фото з мережі інтернет
  • У Кам’янці-Подільському минулого місяця народилося 36 хлопчиків та 34 дівчинки.

У червні в Кам’янці-Подільському народилося сімдесят малюків – 36 хлопчиків та 34 дівчинки. Такі дані надає Кам'янець-Подільський міський відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області. До речі у травні в місті народилося також 70 дітей.

Минулого місяця зареєстрували шлюб у Кам’янці 95 пар, з яких в рамках проекту “Шлюб за добу” – 26. Розірвали свої  відносини у два рази менше, ніж узаконили – 48 подружніх пар.

Загалом за півроку в місті народилося 447 немовлят, з яких 232 хлопчики та 215 дівчат. Уклали шлюб за шість місяців поточного року 413 пар, а розірвали – 267.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up