"Захистимося разом: вакцини діють!" - кам’янчан ознайомили з симптомами інфекцій

"Захистимося разом: вакцини діють!" -  кам’янчан ознайомили з симптомами інфекцій
Фото прес-служби Кам’янець-Подільського медичного училища
  • Студенти медичного училища провели санітарно-освітні заходи для жителів міста

З 24 по 30 квітня по всьому світі відзначають тиждень імунізації. Відзначають цей тиждень у Кам’янці майбутні медпрацівники.
„Захистимося разом: вакцини діють!” - під таким гаслом студенти III курсу провели санітарно-освітні заходи для кам’янчан.

«Майбутні медики влаштували тематичне театралізоване дійство з метою ознайомлення населення про клінічні ознаки інфекційних хвороб, щодо яких, обов’язково, проводиться вакцинація». Про це повідомила прес-служба Кам’янець-Подільського медичного училища.

Студенти виготовили листівки, щоденники щеплень та санбюлетні. Захід майбутні медики провели на території міської поліклініки №1 та інфекційного відділення міської лікарні №1.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up