Закордонні делегації та частування варениками: у Кам’янці святкують День міста (ФОТО)

Закордонні делегації та частування варениками: у Кам’янці святкують День міста (ФОТО)
  • З нагоди Дня міста у Кам’янці три дні проходили урочисті заходи.

З нагоди святкування Дня міста, вчора, 19 травня, до Кам’янця завітали десять офіційних закордонних делегацій із Литви, Латвії, Польщі і Словаччини,  гості з сусідніх міст - Чорткова, Умані, Хотина. Також у міста з’явився новий офіційний партнер – відбулося підписання протоколів про наміри співпраці Кам’янця-Подільського з польським містом Влодава та Влодавським повітом.

Урочистим концертом розпочалося офіційне відкриття Дня міста. На сцені виступили танцювальні та музичні колективи у народних костюмах.

Усіх кам’янчан та гостей міста запросили на пригощання подільськими варениками. Спеціально до свята їх наліпили п’ять тисяч із сімома різними начинками.

Продовжували святкувати День міста також сьогодні, 20 травня. Так о 17:00 відбулося відкриття міського Будинку культури, а також у Кам’янці проходив марш за сімейні цінності і велопробіг.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
keyboard_arrow_up