Запальні танці і радість перемоги - Кам’янчани виграли 1000 євро

Запальні танці і радість перемоги - Кам’янчани виграли 1000 євро
  • Кам’янецькі танцюристи взяли призові місця у Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Зірка України - 2018"
  • Наступного року влітку вихованці Зразкової хореографічної студії "Пірует" підкорюватимуть Болгарію

На вихідних минулого тижня, 7 грудня, юні танцюристи Зразкової хореографічної студії "Пірует", районного центру культури та мистецтва Розмай взяли участь у шостому Міжнародному конкурсі-фестивалі мистецтв "Зірка України-2018".

Діти разом із керівницею Світланою Островською та батьками, поїхали до зимового міста Яремче.

Втомлені, але щасливі учасники повернулися додому із двома Гран-прі у номінаціях "народна стилізація" і "естрадний танець" (композиція "Кулінарні хитрощі" та "В країні Тролів").

За словами керівниці хореографічної студії:

«Запальний "Переполох" завоював почесне Перше місце, серед учасників молодшої вікової категорії та наймолодші учні студії   дошкільної вікової категорії ,отримали Друге місце із танцем "Весела сороканіжка"»

Кам’янецьких танцюристів організатори нагородили сертифікатом номіналом тисяча євро, а граційну керівницю нагородили почесною грамотою і медаллю "За служіння мистецтву".

Зразкова хореографічна студія "Пірует" на ці гроші візьме участь у фестивалі, що відбудеться цього літа  у сонячній Болгарії.

14
1
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця” У Кам’янці “відгриміла” “Остання столиця”
Коментарі (2)
  • Рита

    Пiрует найкращI ❤❤❤
  • Маша

    Пірует - Уперед!!!
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up