Завершили досудове розслідування щодо терористки із Кам'янця

Завершили досудове розслідування щодо  терористки із Кам'янця

Колишня мешканка Кам'янця – Подільського у 2015 році брала безпосередню участь у бойових діях на боці так званої «Донецької народної республіки». Мала позивне «Пантера». Наразі жінка знаходиться у державному розшуку. Їй інкримінують створення терористичної групи чи терористичної організації.

Працівники слідчого відділу Управління Служби безпеки України в області завершено спеціальне досудове розслідування стосовно колишньої жительки міста Кам’янця-Подільського. Жінка упродовж липня-жовтня 2015 року з метою дестабілізації суспільно-політичної обстановки та втрати авторитету органів державної влади України приймала участь в складі незаконного воєнізованого формування у діяльності самопроголошеної «Донецької народної республіки».
Вона була зарахована до мотострілецького батальйону на посаду фельдшера та діяла під позивним «Пантера». Разом з іншими бойовиками так званої «ДНР» систематично виконувала накази своїх безпосередніх командирів та за грошову винагороду несла бойові чергування на блокпостах, а також брала участь у збройних сутичках проти сил антитерористичної операції.
У жовтні 2015 року під час виконання чергового бойового завдання терористка підірвалася на міні та втратила кінцівку, за що в подальшому наказом керівника так званого громадського об’єднання «Новороссия» нагороджена срібною медаллю «За боевые заслуги Новороссии».

Фото із сайту прокуратури у Хмельницькій області
Наразі обвинувальний акт за ч. 1 ст. 258-3 КК України (створення терористичної групи чи терористичної організації) прокуратурою області затверджено та скеровано до суду для розгляду по суті. Обвинувачена перебуває в державному розшуку. Санкція ч. 1 ст. 258-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від восьми до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.
За матеріалами прес-служби прокуратури Хмельницької області.
 

Коментарі
keyboard_arrow_up