Завтра у Кам'янці відбудеться фестиваль гумору "Штрикало" (ПРОГРАМА)

Завтра у Кам'янці відбудеться фестиваль гумору "Штрикало" (ПРОГРАМА)
  • Вихідні у Кам'янці обіцяють бути веселими та незабутніми

Завтра на кам’янчан і гостей нашого міста чекає море позитивних емоцій від номерів учасників Першого Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «Штрикало». Нагадаємо, що відбудеться він у міському Будинку культури.

"Фестиваль доведе, що на Поділлі живуть дотепні люди з гарним почуттям гумору. Учасники продемонструють це своїми гумористичними етюдами, клоунадою, естрадними мініатюрами.", говорить ідейна натхненниця заходу, викладач режисерських дисциплін коледжу культури й мистецтв Інна Семенків.

Як зазначає прес-служба мерії, на сцені виступатимуть не лише місцеві колективи, але й виконавці з інших областей, зокрема й гість фестивалю – гумористичний театр «Кум» з Івано-Франківська.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру Розлучилися і пішли судитися - кам’янчанин вимагав поновлення права на квартиру
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up