Завтра у Кам'янці відбудеться фестиваль гумору "Штрикало" (ПРОГРАМА)

Завтра у Кам'янці відбудеться фестиваль гумору "Штрикало" (ПРОГРАМА)
  • Вихідні у Кам'янці обіцяють бути веселими та незабутніми

Завтра на кам’янчан і гостей нашого міста чекає море позитивних емоцій від номерів учасників Першого Всеукраїнського фестивалю комедії та естрадного гумору «Штрикало». Нагадаємо, що відбудеться він у міському Будинку культури.

"Фестиваль доведе, що на Поділлі живуть дотепні люди з гарним почуттям гумору. Учасники продемонструють це своїми гумористичними етюдами, клоунадою, естрадними мініатюрами.", говорить ідейна натхненниця заходу, викладач режисерських дисциплін коледжу культури й мистецтв Інна Семенків.

Як зазначає прес-служба мерії, на сцені виступатимуть не лише місцеві колективи, але й виконавці з інших областей, зокрема й гість фестивалю – гумористичний театр «Кум» з Івано-Франківська.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up