ЖКГ Кам’янця не забезпечило чистоту каньйону. Справа у суді

  • Прокуратура Кам’янця - Подільського подала позов до суду на місцеву владу за те, що та не забезпечила належний догляд за геологічною пам’яткою природи “Смотрицький каньйон”.
ЖКГ Кам’янця не забезпечило чистоту каньйону. Справа у суді
Фото з мережі Інтернет

«Смотрицький каньйон» - геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення.
Прокуратура встановила що Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради, під охороною якого перебуває заповідний об’єкт, не вжив достатньо заходів до його збереження у природному стані.
У червні минулого року за результатами перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України, проведеної Державною екологічною інспекцією в області, встановлено засмічення близько 0,4 га земельної ділянки на території вказаної пам’ятки природи. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Заступник керівника місцевої прокуратури Ольга Кравцова повідомила, що упродовж року заходів до видалення несанкціоновано розміщених відходів не вжито та ділянка досі залишається засміченою.
Тому Кам’янець-Подільська місцева прокуратура пред’яила позов про визнання неправомірною бездіяльність Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради щодо забезпечення своєчасного відтворення і запобігання псуванню, забрудненню, засміченню та виснаженню природних ресурсів, а також зобов’язання забезпечити проведення робіт з видалення з території заповідного об’єкту геологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон» несанкціоновано розміщених відходів.

Позов прокурора перебуває на розгляді у Хмельницькому окружному адміністративному суді.

 

Коментарі

25 травня о 19:00 на мотобольному стадіоні Кам'янця-Подільського відбудеться фестиваль музики за участю відомих українських...

Маленькому кам’янчанину для життєво необхідної операції потрібно зібрати 110 тисяч доларів. Для підтримки хлопчика відбудеться...

Щорічно на автодорозі Н-03  “Тещин язик” стається велика кількість ДТП. На аварійно-небезпечній ділянці нещодавно розпочали...

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up