ЖКГ Кам’янця не забезпечило чистоту каньйону. Справа у суді

  • Прокуратура Кам’янця - Подільського подала позов до суду на місцеву владу за те, що та не забезпечила належний догляд за геологічною пам’яткою природи “Смотрицький каньйон”.
ЖКГ Кам’янця не забезпечило чистоту каньйону. Справа у суді
Фото з мережі Інтернет

«Смотрицький каньйон» - геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення.
Прокуратура встановила що Департамент житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради, під охороною якого перебуває заповідний об’єкт, не вжив достатньо заходів до його збереження у природному стані.
У червні минулого року за результатами перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства України, проведеної Державною екологічною інспекцією в області, встановлено засмічення близько 0,4 га земельної ділянки на території вказаної пам’ятки природи. Про це інформує прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Заступник керівника місцевої прокуратури Ольга Кравцова повідомила, що упродовж року заходів до видалення несанкціоновано розміщених відходів не вжито та ділянка досі залишається засміченою.
Тому Кам’янець-Подільська місцева прокуратура пред’яила позов про визнання неправомірною бездіяльність Департаменту житлово-комунального господарства Кам’янець-Подільської міської ради щодо забезпечення своєчасного відтворення і запобігання псуванню, забрудненню, засміченню та виснаженню природних ресурсів, а також зобов’язання забезпечити проведення робіт з видалення з території заповідного об’єкту геологічної пам’ятки природи загальнодержавного значення «Смотрицький каньйон» несанкціоновано розміщених відходів.

Позов прокурора перебуває на розгляді у Хмельницькому окружному адміністративному суді.

 

Коментарі

Щорічно в Україні проходить акція “За чисте довкілля”. У Кам’янці-Подільському також будуть прибирати місто. Кам’янчан...

На засіданні виконавчого комітету погодили програму ремонту доріг, тротуарів та внутрішньодворових проїздів.

Зловмисник проник до квартири проник та обікрав підсобне приміщення кам’янчанина.

Синоптики прогнозують на вихідні потепління. У Кам’янці також очікується сонце та плюсова температура.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up