Зниклого школяра поліцейські Кам’янця розшукали за 30 хвилин

Зниклого школяра поліцейські Кам’янця розшукали за 30 хвилин
Фото з мережі Інтернет
  • Повідомила про зникнення дитини занепокоєна мати

Схвильована кам’янчанка повідомила поліцейським, що її 10-річний син вийшов зі школи і не повернувся додому. Шукали хлопчика працівники особового складу, повідомляє прес-служба Кам’янець-Подільського відділу поліції.

Упродовж 30 хвилин поліцейські розшукали школяра на одній із вулиць міста і доставили додому. Хлопчик розповів, що після занять проводив товариша додому і вони вирішили погратися на вулиці, однак матір про це не повідомив.

«На щастя із дитиною все добре!
Шановні батьки, розмовляйте із своїми дітьми, просіть їх завжди повідомляти місце свого знаходження, якщо є можливість забирайте дітей зі школи, пояснюйте дітям, що самостійно гуляти на вулиці у темно пору доби небезпечно!

Нагадуємо, що діти віком до 16 років після 22.00 години мають перебувати вдома, у разі недотримання норм чинного законодавства батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності у порядку статті 184 КУпАП!», йдеться у повідомленні.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up