Зросла статистика травмування. За минулий тиждень постраждало майже 300 кам’янчан

Зросла статистика травмування. За минулий тиждень постраждало майже 300 кам’янчан
Фото: http://yak-prosto.com/
  • За даними травпункту міської лікарні у Кам’янці за минулий тиждень від нещасних випадків невиробничого характеру постраждало 286 осіб.

У Кам’янці минулого тижня у період з 24 до 30 квітня зареєстрували 286 осіб, які травмувалися внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру. Це на 95 людей більше ніж попереднього тижня. Статистика також показує збільшення травматизму серед дітей. Батьків просять посилити увагу за поведінкою дітей у позашкільний час. Як повідомляє начальник управління з питань НС та ЦЗН міської ради Юрій Крилов, за минулий тиждень травмувалося 96 неповнолітніх (попереднього тижня було зафіксовано 60 випадків).

Крім того, проведено 9 попередньо-хірургічних операцій; накладено 55 гіпсів (за попередній тиждень – 42); зафіксовано 5 постраждалих внаслідок криміналу, 3 – внаслідок ДТП; госпіталізовано 14 громадян. Виробничі травми відсутні.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком 20 ударів ножем: жителька Кам’янеччини жорстоко поквиталася з турком
Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Юні танцюристи студії "Пірует" демонструють майстерність (ФОТО) Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Кам’янчани вшановуватимуть пам’ять героїв Небесної сотні Хеллоуін: святкувати чи не святкувати? Що кажуть кам’янчани (ОПИТУВАННЯ) Хеллоуін: святкувати чи не святкувати? Що кажуть кам’янчани (ОПИТУВАННЯ)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up