До Румунії з Кам’янця - потягом

До Румунії з Кам’янця - потягом
Фото з мережі Інтернет (bdzhola.com)
  • Потяг курсує через Кам'янець до Бухаресту лише у п’ятницю.
  • Придбати квитки у Кам’янці – Подільському не можна.

Півроку тому «Укрзалізниця» запустила додатковий транзитний вагон із Києва до Бухаресту в складі потягу №117 «Буковина».

Із Києва поїзд вирушає щоп’ятниці о 20.05. До Кам’янця-Подільського прибуває о 03.27, а рушає через п’ять хвилин. До столиці Румунії потяг прибуває о 22.56 годині. Зворотній напрямок отягу стартує в неділю, - йдеться на сайті міської ради.

Окрім того, що потягом можна дістатися до Бухаресту, зупиняється він ще й у Сучаві, Аджуді, Романі, Бакеу та інших румунських містах. Щоправда, придбати квитки у Кам’янця поки не вдасться - найближчі точки продажу квитків– Хмельницький і Чернівці. Кам’янець-Подільський залізничний вокзал наразі не має права на відпуск квитків на цей потяг.

До слова, з 24 червня з Києва до Варни (Болгарія) почне курсувати потяг. Він не проїжджатиме через Кам'янець - Подільський. Найближчий залізничний вокзал, де зупинятиметься цей потяг - у Хмельницькому та Чернівцях. Орієнтовно, з Києва до Варни квиток коштуватиме  2840 гривень.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека Фото дня: у центрі Кам'янця гуляє лелека
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up