Що вразило у Кам’янці учасників руху «Твоя країна»?

  • Учасники проекту «Твоя країна» вже неодноразово приїжджали до Кам’янця – Подільського. А на днях уже нові 13 гостей із різних українських міст знову завітали до Кам’янця.
  • Молодь у Кам’янці побувала на тренінгу з ораторського мистецтва, відчули екстрим від роуп-джампінгу та троллейної переправи через Смотрицький каньйон.
Що вразило у Кам’янці учасників руху «Твоя країна»?

«Твоя країна» - це Всеукраїнський молодіжний рух, діяльність якого спрямована на пізнання України за мінімальних фінансових затрат.  Лозунг проекту: «25 областей до 25 років». Три дні тому до Кам’янця – Подільського знову завітали учасники руху.

Цього разу побачити Кам’янець – Подільський виявили бажання 13 учасників. Приїхали вони до Кам’янця із Харкова, Полтави, Чернігова, Києва, Острога, Львова, Івано-Франківська, Сум, Миколаєва та Дрогобича.

Наталя Вінарова, координатор третього візиту «Твоя країна» у Кам'янець – Подільський, розповіла журналістам «20 хвилин», що учасників проекту вразило найбільше і які емоції залишилися після візиту до Кам’янця:

 

«Найбільш визначними пунктами програми були: тренінг з ораторського мистецтва, а контактна імпровізація в кінці першого дня принесла багато позитивних вражень і відгуків, було фаєр-шоу і виїжджали ще у Хотин. Але завжди найбільше емоцій в учасників від троллейної переправи та роуп-джампінгу.  Учасники говорили, що Кам'янець - надзвичайно гарне місто, давно мріяли сюди потрапити. Загалом були позитивні відгуки про насичену програму.»

Коментарі

Новий рекорд України, відкриття сенсорного кіоску, театральні квести – такими подіями і не тільки магічний Кам’янець розпочав...

У Кам’янці комунальники готують до запуску фонтани міста.

У Кам’янці пожежники визволяли дев’ятирічного хлопчика, нога якого застрягла у металевй решітці, яка закриває підвал.

А ви готові сісти на корабель, який захватять справжнісінькі пірати? Готові побачити величезного восьминога з шестиметровими...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up