Хмарно, проте без опадів. Погода у Кам’янці на 2 лютого

Хмарно, проте без опадів. Погода у Кам’янці на 2 лютого
  • Температура удень у Кам’янці буде все ще залишатися плюсовою.
  • Проте погода буде похмурою.

 

“Напівкруглою областю хмарної дощової погоди витягнуться фронти над Заходом, Північчю і завернуть на Схід. А центральна частина та південь побудуть просто у хмарах, але без опадів.

Вночі на Заході можливий, окрім дощу, мокрий сніг. Вітер буде з південного заходу, помірний, поривчастий, але без штормових розгонів. Вночі найхолодніше на Сході, до -5-8 градусів, найтепліше на Заході та Півдні, +1+5 градусів. Загалом в Україні 0+3 градуси.

Завтра вдень Україна купатиметься у теплій погоді: +2+7. на Заході та Півдні +6+12 градусів,” - розповідає синоптик Наталія Діденко.

Хмарна погода протримається у Кам'янці-Подільському увесь день. Без опадів.

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Фото дня: Робота кипить - Кам'янець готується святкувати День Незалежності України Фото дня: Робота кипить - Кам'янець готується святкувати День Незалежності України
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up