На вихідні у Кам’янці буде хмарно і трошки сніжно. Прогноз погоди

На вихідні у Кам’янці буде хмарно і трошки сніжно. Прогноз погоди
  • Що прогнозують синоптики кам’янчанам на вихдні?

“Вихідні в Україні якихось нових синоптичних тенденцій не принесуть.

І в суботу, і в неділю періодично підсипатиме снігом або мілкою мрякою сніжною, тобто, буде хмарно і вогко. Завтра на Заході опадів не очікується.

На дорогах ожеледиця. Хоча це можна написати до березня.

У нічні години підморожуватиме, вдень температура повітря коливатиметься близько нуля, десь в межах -2+2, на Півдні +2+6 градусів.

З наступного тижня в Україну прийде чергове похолодання, тому не поспішайте полегшувати одяг та знімати шапки - і зима, і віруси ще у хорошій формі,” - зазначає синоптик  Наталка Діденко.

Що прогнозують синоптики кам’янчанам на вихдні?

Погода 17 лютого

Упродовж усього дня у Кам'янці-Подільському утримається хмарна погода. Уночі пройшов сніг, але він припинився ще до ранку, та більше в цей день не розпочнеться.

Погода на 18 лютого

У Кам'янці-Подільському сонце в цей день буде рідко з'являтися з-за хмар. З середини дня і до його кінця йтиме дрібний сніг.

 

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем Кам’янецький “Барівнок” знайомив Європу з українським танцем
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up