Невелике прояснення і сильний мороз - про погоду в останній день зими

Невелике прояснення і сильний мороз - про погоду в останній день зими
  • Синоптики прогнозують кам’янчанам сонячний ранок, проте далі варто очікувати снігу.

Удень, 28 лютого, зміни погоди не прогнозуються. Проте увечері в Україну черговий циклон прийде на Південь України та на південний схід включно з Дніпром та навколишніми районами. Тому ввечері у середу на Одещині, Миколаївщині, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині, Дніпропетровщині, в Криму та Приазов"ї знову буде дуже складна ситуація - снігопади, хуртовини, налипання мокрого снігу, суттєве погіршення видимості, - повідомляє синоптик Наталка Діденко.

Про погоду на 28 лютого у Кам’янці

У Кам'янці-Подільському ранкове прояснення не зробить великої погоди на фоні похмурого дня в цілому. Без опадів

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Як Кам’янець фестивалив у перший день “RespublicaFEST” Як Кам’янець фестивалив у перший день “RespublicaFEST”
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up