У Кам'янці 20 липня очікується дрібний дощ

У Кам'янці 20 липня очікується дрібний дощ
  • Погода у Кам'янці 20 липня.

Завтра, 20 липня, у більшості областей України місцями пройдуть короткочасні грозові дощі. Температура повітря не зміниться, 23-28 градусів тепла, на Півдні та Сході до +30 градусів. Прогнозує Наталка Діденко.

Прогноз погоди на 20 липня у Кам'янці

У Кам'янці-Подільському хмарна погода буде триматися до самого вечора. У другій половині дня очікується дрібний дощ, який йтиме до самого вечора.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up