У Кам'янці вівторок 31 січня обіцяють сонячним

У Кам'янці вівторок 31 січня обіцяють сонячним

Цього дня мешканцям та гостям Кам'янця - Подільського слід очікувати сонячною, проте морозної погоди. Принаймні, такої думки дотримуються синоптики.

Згідно коливань температури повітря, то сьогодні, 31-го січня, буде більш холодно, аніж вчора. -8 та -2 градуси за Цельсієм - такі крайні межі температури повтіря прошгнозують метеорологи на сьогодні.

Хмари у Кам'янці-Подільському сховають небо вранці, щоб вже у середині дня зникнути та до самого вечора більше не з'являтися. Сьогодні - без опадів.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up