Кам’янчани беруть участь у міжнародному форумі «Європа-Україна»

  • 13 та 14 березня у Польщі проходить ключова конференція Інституту Східноєвропейських досліджень.
  • Участь у ній цьогоріч беруть і представники із Кам’янця.
Кам’янчани беруть участь у міжнародному форумі «Європа-Україна»

У місті Жешув (Польща) проходить дводенний ХІ міжнародний форум «Європа-Україна», учасником якого є кам’янчани. Основною темою зібрання є питання  модернізації та розвитку потенціалу України, а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.

Серед гостей, повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради, більше 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США. Запрошені є представниками урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

Окрім того під час проведення форуму заплановані пленарні сесії на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами, презентації українських регіонів, вибраних секторів економіки та ярмарок та пошуку бізнес-контактів.

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up