Кам’янчани беруть участь у міжнародному форумі «Європа-Україна»

Кам’янчани беруть участь у міжнародному форумі «Європа-Україна»
  • 13 та 14 березня у Польщі проходить ключова конференція Інституту Східноєвропейських досліджень.
  • Участь у ній цьогоріч беруть і представники із Кам’янця.

У місті Жешув (Польща) проходить дводенний ХІ міжнародний форум «Європа-Україна», учасником якого є кам’янчани. Основною темою зібрання є питання  модернізації та розвитку потенціалу України, а також напрямок і темп запроваджуваних реформ.

Серед гостей, повідомляє офіційний сайт Кам’янець-Подільської міської ради, більше 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх країн та США. Запрошені є представниками урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.

Окрім того під час проведення форуму заплановані пленарні сесії на тему розвитку політичної та економічної співпраці між Україною та іншими європейськими країнами, презентації українських регіонів, вибраних секторів економіки та ярмарок та пошуку бізнес-контактів.

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку Надзвичайники зі Смотрича витягли мертву жінку
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця? Фестивалить червень. Що цікавого заплановано у Кам’янці цього місяця?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up