Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню

  • У Кам’янці продовжується виконання вимог ЗУ  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». В місті перейменовують вулиці та провулки, що несуть комуністичне забарвлення.
  • На черзі – вулиці Кулика, Люби Берлін та Суворова.
Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню

Департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради підготував проект рішення сесії Кам’янець-Подільської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків міста Кам’янця-Подільського». Згідно із цим проектом  перейменуванню підлягають:

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради. Також приймаються пропозиції та зауваження у письмовому вигляді до 20 травня 2017 року за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кабінет 113, або на електронну адресу: vikonkom@kam-pod.gov.ua .

 

Коментарі

У Кам’янці за минулий рік виділили майже 3 мільйони для придбання квартир сім’ям військових АТО. Упродовж двох років...

У Кам’янець циклон із Середзеномор’я принесе сніг.  

Тетяна Ясінчук мультиплікатор-режисер, яка навчає діток у рідному Чорткові створювати анімацію, провела майстер-клас для...

На засіданні депутатського клубу фахівці аргументовували важливість відкриття реабілітаційного центру для бійців АТО у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up