Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню

Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню
  • У Кам’янці продовжується виконання вимог ЗУ  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». В місті перейменовують вулиці та провулки, що несуть комуністичне забарвлення.
  • На черзі – вулиці Кулика, Люби Берлін та Суворова.

Департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради підготував проект рішення сесії Кам’янець-Подільської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків міста Кам’янця-Подільського». Згідно із цим проектом  перейменуванню підлягають:

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради. Також приймаються пропозиції та зауваження у письмовому вигляді до 20 травня 2017 року за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кабінет 113, або на електронну адресу: vikonkom@kam-pod.gov.ua .

 

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Фоторепортаж: відкриття туристичного сезону у Кам'янці-Подільському 2019 Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам’янець в Instagram: яскраві фото тижня Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена Пізнайте образ Подолянки у роботах Олександра Грена
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up