Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню

Затвердили перелік вулиць та провулків у Кам’янці, що підлягають перейменуванню
  • У Кам’янці продовжується виконання вимог ЗУ  «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки». В місті перейменовують вулиці та провулки, що несуть комуністичне забарвлення.
  • На черзі – вулиці Кулика, Люби Берлін та Суворова.

Департамент містобудування та архітектури Кам’янець-Подільської міської ради підготував проект рішення сесії Кам’янець-Подільської міської ради «Про перейменування вулиць та провулків міста Кам’янця-Подільського». Згідно із цим проектом  перейменуванню підлягають:

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міськради. Також приймаються пропозиції та зауваження у письмовому вигляді до 20 травня 2017 року за адресою: м. Кам’янець-Подільський, майдан Відродження, 1, кабінет 113, або на електронну адресу: vikonkom@kam-pod.gov.ua .

 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО) Ангели скорботи на шкільному подвір’ї Кам’янця (ФОТО)
Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) Шануємо Героїв Небесної Сотні крізь роки (ФОТО) 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки 4 тисячі гривень за один тиждень зібрали містяни на лікування маленької кам’янчанки На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі На Кам’янеччині кінолог із собакою знайшли чоловіка, який заблукав у лісі У Кам'янці пройшов концерт Тіни Кароль У Кам'янці пройшов концерт Тіни Кароль
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up