"22 Pushup Challenge": як до флешмобу долучився Кам’янець?

В Україні популярність набирає флешмоб "22 Pushup Challenge".  Кам’янець – Подільський теж прийняв естафету! Спорстмени, активісти, режисери, школярі - усі вирішили підтримати українських військових.

"22 Pushup Challenge": як до флешмобу долучився Кам’янець?
фото із сайту міськради

Мета акції – підтримка українських військових у зоні АТО, ветеранів бойових дій, а також пропаганда здорового способу життя. Суть акції полягає у тому, що упродовж 22 днів учасники віджимаються 22 рази.  Загалом флешмоб розпочався у США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік.

Підтримали у Кам’янці "22 Pushup Challenge" військові із Центру розмінування та особовий склад об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади.

Згодом до акції приєдналися учні з 5 по 11 класи ЗОШ№6.

Фото із сайту міськради

Пізніше 1000 учнів із різних навчальних закладів Кам’янця – Подільського віджиманнями підтримали наших військових на Сході країни.

Не меншої популярності флешмоб набрав у соцмережах.

Віджимався активіст Віктор Годний. Він передав естафету кам'янецькому режисеру Андрію Зайцю.

Місцевий атлет Арсеній Даниленко разом зі своїми товаришами теж підтримав акцію. 

Та не лише чоловіки у Кам'янці приймали естафету й долучалися до акції. Активістка Оксана Романович продемонструвала  справжню силу та витримку. 

Коментарі
13:14 Кам’янчанка стала жертвою псевдопрацівника банку 12:10 У Кам’янці відбудеться «Фортеця-фест-2018» 11:53 Кам'янчан запрошують на благодійну виставу для підтримки 8-річного Дениса Пастушка 10:33 Кам’янчанину, який затримав у своїй квартирі злодія, вручили відзнаку 21:14 В Україні очікується дощова погода. Прогноз на 24 травня у Кам’янці 17:00 На «тещиному язику» розпочали капітальний ремонт 16:50 У частині Кам’янця, 24 травня, буде відсутнє водопостачання 13:28 Антимонопольники вказали на бездіяльність виконкому Кам’янця 12:34 Фіктивна оренда квартири: 27-річний кам’янчанин став жертвою інтерент-шахрая 12:14 Автопробіг та пам’ятна молебень. Як у Кам’янці відзначають День героїв 10:56 Скільки кам’янчани відпочиватимуть на Трійцю 22:00 У Кам'янці сонячно та + 25. Погода на 23 травня 18:50 Суд встановив запобіжний захід заступнику начальнику кам’янецької поліції, якого піймали на хабарі

Внаслідок ремонтних робіт на тепломережах у частині Кам’янця буде відсутнє водопостачання.

В Україні буде три державних вихідних для святкування Трійці.

У Кам’янці чоловік перерахував гроші за зйом квартири шахраям.

Хмельницький антимонопольний комітет розглянув звернення кам'янчанина щодо діючих нормативів питного водопостачання у...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up