"22 Pushup Challenge": як до флешмобу долучився Кам’янець?

"22 Pushup Challenge": як до флешмобу долучився Кам’янець?
фото із сайту міськради

В Україні популярність набирає флешмоб "22 Pushup Challenge".  Кам’янець – Подільський теж прийняв естафету! Спорстмени, активісти, режисери, школярі - усі вирішили підтримати українських військових.

Мета акції – підтримка українських військових у зоні АТО, ветеранів бойових дій, а також пропаганда здорового способу життя. Суть акції полягає у тому, що упродовж 22 днів учасники віджимаються 22 рази.  Загалом флешмоб розпочався у США в кінці 2016 року після публікації звіту Департаменту у справах ветеранів, в якому були представлені дані про самогубства серед ветеранів за 2014 рік.

Підтримали у Кам’янці "22 Pushup Challenge" військові із Центру розмінування та особовий склад об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних Сил Канади.

Згодом до акції приєдналися учні з 5 по 11 класи ЗОШ№6.

Фото із сайту міськради

Пізніше 1000 учнів із різних навчальних закладів Кам’янця – Подільського віджиманнями підтримали наших військових на Сході країни.

Не меншої популярності флешмоб набрав у соцмережах.

Віджимався активіст Віктор Годний. Він передав естафету кам'янецькому режисеру Андрію Зайцю.

Місцевий атлет Арсеній Даниленко разом зі своїми товаришами теж підтримав акцію. 

Та не лише чоловіки у Кам'янці приймали естафету й долучалися до акції. Активістка Оксана Романович продемонструвала  справжню силу та витримку. 

0
0
0
0
Популярне у Кам'янці Популярне у Кам'янці
Молодь Кам’янця закликає містян допомогти  волонтерам організації "Душа бродяги" Молодь Кам’янця закликає містян допомогти волонтерам організації "Душа бродяги"
Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Надзвичайники знищили гранату часів Другої Світової війни Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці Фестиваль "Бруківка" запрошує до співпраці До Кам’янця- Подільського приїде Макс Кідрук До Кам’янця- Подільського приїде Макс Кідрук
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up