Кам’янчани здобули Кубок Лева

Світлина із сайту міськради
  • У Львові на днях відбувся Кубок області з бодібілдингу та фітнесу за версією федерації IFBB.
  • Участь у змаганнях взяли й кам’янчани.
  • Сергій Бурденюк привіз додому Кубок Лева, а Інга Воловік - бронзу в категорії «жінки фітнес-бікіні до 169 см».

Інгу Воловік та Сергія Бурденюка у Кам’янці – Подільському знають завдяки активній спортивній позиції. Сергій, до речі, став офіційним президентом федерації бодібілдингу та фітнесу в місті Кам’янці-Подільському. А його дівчина Інга неодноразово брала участь у спортивних конкурсах та інтерактивних змаганнях.

А декілька днів тому, 2 квітня, у Львові пройшов Кубок області з бодібілдингу. Кам’янчани, представляли студент факультету фізичної культури Сергій Бурденюк та студентка факультету корекційної та соціальної педагогіки і психології Інга Воловік, яскраво презентували місто на міжобласному рівні.

Як інформує спеціалізоване видання kulturizm.info,  Сергій Бурденюк переміг на турнірі аж тричі! Це категорії: «юніори понад 80 кг» та «чоловіки до 90 кг», а також Сергій впевнено завершив змагання, здобувши звання абсолютного володаря Кубку Лева.

С. Бурденюк (ліворуч). Фото із сайту kulturizm.info

Інга Воловік виборола бронзу в категорії «жінки фітнес-бікіні до 169 см».

Інга Воловік. Фото із сайту kulturizm.info

Пара зупинятися не збирається. Попереду - старти на Кубках Києва, України, Європи та Світу.