Кам’янчанка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо

Кам’янчанка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо

Дарія Білодід, студентка Кам’янець-Подільського Національного Університету імені Івана Огієнка, займає перше місце в списку найкращих дзюдоїстів світу.

У середині вересня 17-річна Дарія Білодід взяла золото на чемпіонаті світу, що завершився в Баку і стала стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації дзюдо.
Цього року Україна завоювала дві медалі в Баку. Крім золота Білодід, Георгій Зантарая взяв бронзу у ваговій категорії до 66 кілограмів. Спортсмен піднявся на три позиції і тепер займає шосте місце у світовому рейтингу.

 

3
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок
Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському Зміни у перевезеннях маршрутів "20" та "22" у Кам’янці-Подільському ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги ТОП-5 новин тижня у Кам’янці, які варті уваги
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up