Кам’янчанка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо

Кам’янчанка стала наймолодшою чемпіонкою світу з дзюдо

Дарія Білодід, студентка Кам’янець-Подільського Національного Університету імені Івана Огієнка, займає перше місце в списку найкращих дзюдоїстів світу.

У середині вересня 17-річна Дарія Білодід взяла золото на чемпіонаті світу, що завершився в Баку і стала стала наймолодшою чемпіонкою світу в історії дзюдо. Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної федерації дзюдо.
Цього року Україна завоювала дві медалі в Баку. Крім золота Білодід, Георгій Зантарая взяв бронзу у ваговій категорії до 66 кілограмів. Спортсмен піднявся на три позиції і тепер займає шосте місце у світовому рейтингу.

 

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up