Кам’янецькі дзюдоїсти привезли 5 медалей з Чемпіонату України

Кам’янецькі дзюдоїсти привезли 5 медалей з Чемпіонату України
Світлина із профілю в соцмережі Леоніда Гасюка (другий зліва)
  • 21-24 березня в Луцьку відбувся Чемпіонат України з дзюдо.
  • До змагань долучилися й дзюдоїсти із Кам’янця – Подільського.
  • Спортсмени привезли додому 5 медалей.

Кам’янець – Подільський – місто, де народжуються або навчаються здібні спортсменів. Що не змагання або чемпіонат – то медалі й кубки. А минулого тижня, упродовж 21-24 березня на Волині проходив Чемпіонат України з дзюдо. Кам’янецькі спортсмени гідно представили наше місто. Студенти К-ПНУ ім. І. Огієнка вибороли повний комплект нагород – повідомляє прес-служба міської ради із посиланням на спортклуб вишу. 5 медалей здобули дзюдоїсти із кам’янець – подільського вишу.

Тож, Леонід Гасюк та Ірина Хрящевська отримали золоті медалі,
 Сергій Мишалов та Андрій Храновський – срібні,
Олексій Бабенко виборов бронзову нагороду.

Вітаємо переможців!

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО) Як відбулося відкриття туристичного сезону у Кам’янці-Подільському (ВІДЕО)
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up