Кам’янецькі «гуни» представляли місто на «Битві хрестоносців»

Кам’янецькі «гуни» представляли місто на «Битві хрестоносців»
Фото із сайті міськради
  • Упродовж 11-12 березня в місті Луцьк відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE – 9: Битва хрестоносців».
  • До поєдинків долучилися вихованці «ММА Club ГУНИ» із Кам’янця – Подільського.

На арені розваг «Generator City» у двобоях зійшлися 24 найсильніші спортсмени з України та Білорусі. Бійці у різних вагових категоріях показали не тільки технічні поєдинки, але й справжнє шоу. Про це йдеться на сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Кам’янець-Подільський на цьому турнірі представляли три бійці з «ММА Club ГУНИ» - Максим ПАШКОВ (майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з панкратіону, призер Чемпіонату України), Олександр ГОРШЕЧНИК (чемпіон України з панкратіону, бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо) та Костянтин АГАПОВ (майстер спорту України, чемпіон України з бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА).

Олександр Горшечник  (70,3 кг) за рішенням суддів здобув перемогу над бійцем з міста Херсон Володимиром Баришевим.
Максим Пашков (70,3 кг) больовим прийомом переміг бійця з міста Ходорів Володимира Горачика. На жаль, Костянтин Агапов (70,3 кг), в зв’язку з отриманою травмою, не був допущений лікарями для подальшого бою.

До турніру спортсменів підготували Юрій НЕСТЕРОВСЬКИЙ, Андрій ЛІВІЦЬКИЙ та Назар ВИННИК.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина Правоохоронці затримали банду, яка викрала 19-річного кам’янчанина
Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янець в Instagram: весняний настрій містянок Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Кам'янчани у Франції — чим закінчилися перемовини з інвесторами? Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Міська лазня Кам'янця змінює графік роботи Cлідчі та прокурори відшкодовуватимуть свої незаконні дії під час розслідувань Cлідчі та прокурори відшкодовуватимуть свої незаконні дії під час розслідувань
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up