Кам’янецькі «гуни» представляли місто на «Битві хрестоносців»

  • Упродовж 11-12 березня в місті Луцьк відбувся міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «MMA PRO UKRAINE – 9: Битва хрестоносців».
  • До поєдинків долучилися вихованці «ММА Club ГУНИ» із Кам’янця – Подільського.
Кам’янецькі «гуни» представляли місто на «Битві хрестоносців»
Фото із сайті міськради

На арені розваг «Generator City» у двобоях зійшлися 24 найсильніші спортсмени з України та Білорусі. Бійці у різних вагових категоріях показали не тільки технічні поєдинки, але й справжнє шоу. Про це йдеться на сайті Кам’янець – Подільської міської ради.

Кам’янець-Подільський на цьому турнірі представляли три бійці з «ММА Club ГУНИ» - Максим ПАШКОВ (майстер спорту України, багаторазовий чемпіон України з панкратіону, призер Чемпіонату України), Олександр ГОРШЕЧНИК (чемпіон України з панкратіону, бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо) та Костянтин АГАПОВ (майстер спорту України, чемпіон України з бойового самбо, володар Кубку України з бойового самбо, чемпіон України зі змішаних єдиноборств ММА).

Олександр Горшечник  (70,3 кг) за рішенням суддів здобув перемогу над бійцем з міста Херсон Володимиром Баришевим.
Максим Пашков (70,3 кг) больовим прийомом переміг бійця з міста Ходорів Володимира Горачика. На жаль, Костянтин Агапов (70,3 кг), в зв’язку з отриманою травмою, не був допущений лікарями для подальшого бою.

До турніру спортсменів підготували Юрій НЕСТЕРОВСЬКИЙ, Андрій ЛІВІЦЬКИЙ та Назар ВИННИК.

Коментарі

У одній з аптек міста затримали зловмисника, який намагався поцупити медикаментів на суму 3 500 гривень.

Активні кам’янчани долучилися до загальноміського велопробігу.

Житловий будинок по вулиці Ладигіна спалахнув через коротке замикання електромережі.

Представники церковних громад та кам’янчани об’єдналися для того, щоб провести загальноміську ходу на захист традиційних...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up