Кам'янецькі спортсмени отримали першість на змаганнях

Кам'янецькі спортсмени отримали першість на змаганнях
  • 10-11 листопада у Житомирі відбувся відкритий міський турнір з кікбоксингу WAKO "ПОЛЬСЬКИЙ ПЕРІОД"

Взяли участь у змаганнях з кікбоксингу вихованці ДЮСШ №2 - Расевич Анастасія, Охотник Олександра, Кобилецька Марія, Соколенко Олександр, Дзісяк Ярослав посіли  1 місце, про це повідомила прес-служба управління освіти і науки міської ради. Друге місце виборов Паранюк Руслан.

Взяли участь у підготовці спортсменів Анатолій Лабатюк і Сергій Мещишин. Юні спортсмени і тренери вдячні батькам і ветеранам Кам'янець-Подільського кікбоксингу за можливість участі в змаганнях.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту Рекорд "Подільське намисто" з висоти пташиного польоту
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Кам'янця-Подільського за сьогодні

keyboard_arrow_up