Кам’янецький спортсмен приніс збірній України з вільної боротьби перше місце

Кам’янецький спортсмен приніс збірній України з вільної боротьби перше місце
збірна команда України. Фото - із сайту міськради

З 19-го по 21-ше січня у Харкові пройшов ХVII Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів 2000-2001 років народження пам'яті заслуженого тренера України Л.А.Дуная. Кам’янець – Подільський на змаганнях представив борець із ДЮСШ №2.

Загалом  змаганнях взяли участь більше 300 спортсменів. Змагалися також команди з Білорусі, Молдови, Грузії, Туреччини, Вірменії, Німеччини.

Кам’янець-Подільську ДЮСШ №2 представляв борець Данило Стасюк, який у ваговій категорії 85 кг посів друге місце. Але в наступний день змагань, де Данило в командній першості представляв збірну команду України, у фінальному поєдинку проти команди з Грузії в нелегкій сутичці зумів перемогти суперника. Таким чином приніс збірній України перше місце, - інформує прес-служба Кам’янець – Подільської міської ради.

Підготували спортсмена тренери відділення вільної боротьби Дмитро Пасенко та Василь Пасенко.

0
0
0
0
Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
У Кам’янці відкриють Молодіжний центр У Кам’янці відкриють Молодіжний центр
У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон У Кам’янці відновлюють опалювальний сезон Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Кам'янець в Instagram: яскраві фото тижня Понад 120 кам'янчан травмувалися минулого тижня Понад 120 кам'янчан травмувалися минулого тижня
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up