Студенти кам’янецького вишу привезли медалі з Чемпіонату України з дзюдо

• На днях у Сумах відбувся Чемпіонат України із дзюдо.
  • Кам’янець гідно представили студенти КПНУ ім. І. Огієнка -  привезли 5 медалей.

Кам’янецькі виші готують спортсменів, котрі на високому рівні представляють рідне місто та країну на чемпіонатах та змаганнях. Так у Сумах пройшов Чемпіонат України із дзюдо.

Як йдеться на офіційному сайті Кам’янець - Подільської міськради, п’ятеро студентів КПНУ здобули призові медалі. Антон Савицький (вагова категорія - до 100 кг.) та Антон Лесюк (вагова категорія -  до 60 кг.) стали чемпіонами, Сергій Мишалов (вагова категорія -  до 60 кг.) та Юлія Храмова вагова категорія -  до 63 кг.) вибороли срібні нагороди, Ірина Хрящевська (вагова категорія - до 70 кг.) стала бронзовою призеркою.