У Кам’янці відбудеться I-й Всеукраїнський туратлон

У Кам’янці відбудеться I-й Всеукраїнський туратлон
Світлина з мережі Інетрнет
  • 22 квітня в Кам’янці - Подільському пройде I-й Всеукраїнський туратлон.
  • Кам’янчани змагатимуться у сплаві Смотричем, велопробігу, підйомі та спускові скелями каньйону.

До активного відпочинку запрошують жителів міста і гостей. У рамках відкриття туристичного сезону 22 квітня в Кам’янці пройде I-й Всеукраїнський туратлон.

Як йдеться на сайті міськради, ці спортивні змагання - це поєднання бігу пересічною місцевістю із підйомом та спуском скелями каньйону, сплавом річкою Смотрич і велопробігом. Загальна довжина маршруту – 5 кілометрів.

На змагання запрошують шанувальників спорту, яким виповнилося 16 років.

Реєстрація за телефоном– 0673844344.

Нагадаємо, 23 квітня у Кам’янці стартує напівмарафон. Спортсмени бігтимуть аж до Хотина.

Сьогодні у Кам'янці Сьогодні у Кам'янці
Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО) Раніше було краще: як у Кам'янці пройшло ралі "Фортеця" (ФОТО + ВІДЕО)
Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Кам’янець в Instagram: кращі фото тижня Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Події у Кам’янці-Подільському, які ви могли пропустити: ТОП - 5 новин Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні? Фестивальний Кам'янець запрошує: чому варто завітати до міста у травні?
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up